Formy płatności
 

Dostępne sposoby płatności:

 

  1. Przelew tradycyjny – w mailu potwierdzającym zamówienie Kupujący otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w swoim banku przez internet lub na poczcie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie należy opłacić w ciągu 3 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
  2. Płatność przy odbiorze – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana gotówką przy dostawie kurierowi FedEx.
  3. BlueMedia – bezpieczne, szybkie płatności online – wybierając tę opcję istnieje możliwość płatności przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Kupujący posiada rachunek. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Kupującego, a serwisem bluemedia.pl.
  4. Karta płatnicza – płatność kartą płatniczą w sklepie internetowym odbywa się przy pomocy tej samej karty, co w sklepach stacjonarnych. Wystarczy wybrać model swojej karty oraz wypełnić dane, o które prosi system, aby potwierdzić jej posiadanie. Cała procedura płatności kartą obsługiwana jest przez serwis blumedia.pl. Obsługiwane są karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
  5. Blik – system płatności mobilnych BLIK, to prosty i bezpieczny sposób opłaty zamówienia. Aby dokonać płatności należy wybrać za pośrednictwem mobilnej aplikacji banku sposób płatności BLIK, a następnie przepisać wygenerowany kod z aplikacji banku i zapłacić. Podczas finalizacji zamówienia należy potwierdzić transakcję kodem PIN ustawionym do bankowości elektronicznej. Wpłata jest obsługiwana za pomocą serwisu blumedia.pl.

 

Dane do przelewu:

 

ALFA Iwona Urbanowicz Sp. Jawna
ul. Kasprzaka 3A
60-236 Poznań

 

Nr rachunku: 68 1240 1747 1111 0000 1849 5146

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl